×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Vista - Pstrik problem

Postat av Isylicious den 22 Maj 2008, 22:45
15 kommentarer · 104 träffar
Hejsan.

Till att börja med så vet jag att det finns trådar uppe redan men jag läste dem och fick inte riktigt ut det jag ville från dem så jag gör en ny.

Till problemet, jag har nyss fått en ny dator och min skärm förövrigt är ca. 10 år gammal men funkar prima för 100fps etc etc, saken är den att den är otroligt mörk och jag behöver Powerstrip för att ens kunna se nånting t.ex i CTspawn i counter-strike. Nån som vet om det finns nån Pstrip version ute till vista eller om det finns nåt annat sätt/program för att kunna ändra gamman på skärmen?

Tack på förhand.
Föregående tråd
Nästa tråd

15 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 15 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..