×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Formater går icke...

Postat av Stenish den 26 Augusti 2007, 16:23
3 kommentarer · 116 träffar
jo de e så här, för en vecka sen började laptopen fuck sig, blivit värre nu. Det är en Acer om det skulle hjälpa. När man startar datorn så funkar allt vanligt men mycket segt, pekdonen o tangentbordet funkar ibland, 20% av tiden kan man säga. Men de går heller inte stänga av datorn le starta om den... man måste stänga den via knappen.

Cd-läsaren funkar... men när ja stoppar in formatringsskivan, stänger datorn o sätter igång igen händer inget, utan den fortsätter till windows som om man inte hade dn skivan.

Svar skulle uppskattas... Tack i förväg.

3 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 3 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..