×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Rensa datorn REJÄLT!

Postat av Underoath© den 8 December 2006, 18:41
32 kommentarer · 239 träffar
Hejsan!

Jag behöver lite hjälp av mer kunnniga människor än mej! Jag behöver rensa min dator på skräp! Eller rättare sagt allt skit som ligger och kör i bakgrunden och gör både datorn och internetuppkopplingen hel-slö!

Jag rensar datorn dagligen med ccleaner, adaware, spyware doctor och fsecure, samt har "imunize" igång i spyware doctor, windows brandvägg och fsecure brandvägg men ändå får jag inte bort skiten!

Jag vet att jag borde formatera men jag har inte cd'n till mitt trådlösa nätverk här och jag har heller ingen cd/dvd-läsare så det kan jag tyvärr inte göra! Jag kan inte heller använda mej av systemåterställning då den bara går 2 dagar bakåt i tiden!

Blir väldigt tacksam om någon kan hjälpa mej med detta, det finns säkert fler som har samma problem!

Puss
Föregående tråd
Nästa tråd

32 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 32 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..