TRÅDEN KAN TAS BORT!
Jahaja.. ännu en tråd om problem.
Satt vid datorn imorse, ljudet funkade perfa just då.. drog till skolan och kom hem och så såg jag syrran vid datorn (ljudet funkade då också).
Har sedan dess inte vart vid datorn.. och nu funkar inte ljudfan, har kollat alla möjliga inställningar, kan ha missat nån.. har iaf kollat allt i volymkontrollen, även om det sitter rätt till bak i datorn, och det gör det och får ändå inte igång ljudet.
Har förövrigt Icemat siberia som har funkat hela problemfritt tills nu..
Någon söt person som vet vad problemet är och hur man kan åtgärda det?
Edit; Har högsta volym i allt ;]
Edit 2; Hör även "log in" ljudet i windows, dock bara halva sen stängs det av direkt.. så lurarna lär det inte va fel på..
Har löst äckelproblemet, var nån simpel inställning, förstår dock inte hur den kunde ändras :))))))))))))
#winning
off topic: http://www.youtube.com/watch?v =M501ybqOZrk
<3
men på silh så är det så att han inte hade överlevt utan sin hook right?
#13 Han är ju magic immune när han chargar, så precis innan explosionen tog den slut antar jag. Aka han hade inte tagit någon skada om inte silhu hade hookat trädet :Pp Så det är ju nice.
#15 ty det värmer hex. sd<3
#19 Ja, då hade minorna exploderat innan hans magic immune tog slut :p