×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Moviemaker problem

Postat av Mr.P12 den 20 November 2012, 16:09
4 kommentarer · 292 träffar
Tjenare!


Hade moviemaker för 2 veckor sedan, fungerade prima. Installerade en SSD-hårdisk (windows och allt på den givetvis).


Sen installerade jag moviemaker, och nu går det inte att öppna en film utan att det laggar upp vilket gick hur bra som helst innan.


Jag har testat att avinstallera det ett antal gånger och när jag installerar om det så försvann uppenbarligen inte allt eftersom det står: "Återställ ditt senaste moviemaker projekt", alltså måste någon fil ligga kvar under ominstallationen?


Har för övrigt 70 gb ledigt på min SSD så det bör inte vara problemet.


Tack på förhand! :)
Föregående tråd
Nästa tråd

4 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 4 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..