×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Hjälp!

Postat av krippafofan den 8 Oktober 2010, 20:18
0 kommentarer · 125 träffar
Hej fragbite.


Inte det rätta forumet idag men jag försöker idag ( alldeles för mycket okunniga och oseriösa människor här idag) jag är självklart en okunning!: )




Nu till saken.


Jag har råkat välta min dator, Och den startar inte , USB,eller andra uttag fungerar inte, tex skärmuttag , nätverksort mm.. Men det konstiga är att datorn startar och allt går i gång, allt lyser mm. Jag tror att moderkortet har pajat konstant men jag vill ha svar från dom "kunninga" Vad kan ha hänt? Skärmen svarar inte därför vet jag att inte uttaget fungerar , har provat med olika skärmar och musar..




till fråga, så här utan en riktig stationär dator blir det inget lir :z


så säg några sevärda filmer, några som ni har sett och tyckt är bra!


Mvh


Seimo!
Föregående tråd

0 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 0 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..