×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Datorn startar inte helt

Postat av drewbie den 3 December 2009, 11:19
2 kommentarer · 111 träffar
Tjena allez, försökte starta min dator i morse men det gick inte riktigt. Detorn drog igång och började låta som den alltid gör, skärmen blinkade lite men blev sen svart men lampan lös så den ska iallafall ha varit på.
Den funkade prima igårkväll och jag undrar vad felet kan vara.

Mitt rum där jag har datorn är jävligt kallt och speciellt nu när det börjar bli minusgrader, kan en dator vara typ ouppvärmd och inte starta därför? :P
Har också formaterat den för ett par dagar sedan men det var först imorse som det var problem med att starta, sitter på laptopen och skriver detta.

Tacksam för hjälp, får hoppas att den funkar när jag kommer hem i eftermiddag...
Föregående tråd
Nästa tråd

2 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 2 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..