×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Problem med datorn

Postat av demonenlol den 21 Mars 2008, 17:24
6 kommentarer · 11 träffar
Tjenare, igår råkade jag stänga av min dator genom att trycka av strömmen på gren-kontakten, och nu dagen efter går den inte starta.
Allt sitter i men den får ingen ström, om man har ström kabeln halft i och vickar lite så ser man på en lampa brevid att det kommer ström då, men försvinner direkt, men det funkar itne när kabeln är helt i, testat med en annan kabel och det är samma sak. Någon som vet vad felet är, är nätagget paj så jag behöver köpa nytt eller är det något som går att återgärda?

/demonah
Föregående tråd
Nästa tråd

6 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 6 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..