×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Dubbla skärmar.

Postat av tweeak den 21 Januari 2008, 18:29
5 kommentarer · 63 träffar
Hallå!

Jag har fixat 2 skärmar nu, jag surfar / spelar på den enda. MSN och film, program osv på den andra.

Men nu till frågan, jag undrar om man kan tanka ner något program så man kan bestämma vilket program som ska visas på vilken? För jag ser bara aktivitetsfältet på den ena. Och spelar jag då på den skärmen, så kan jag inte se när dom skriver på MSN.

Så jag vill fixa så dom ploppar upp på skärmen där jag inte spelar på, vilket säga den utan aktivitetsfält. Eller flytta över spelet till den andra skärmen.

Någon som har lite erfarenhet som kan några trix? :)
Föregående tråd

5 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 5 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..