×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Formatera Hjälp

Postat av trendit den 11 Januari 2008, 13:51
3 kommentarer · 29 träffar
Jag har problem när jag ska formatera och jag behöver lite hjälp.

När jag ska formatera datorn med en random XP-Skiva så går jag som vanligt in i Boot Menu och där finns "1st Floppy Drive", "Min Hårddisk" och "DVD/CDROM" .. Jag väljer såklart CD-Driven och startar skivan.

Senare när skivan är igång och skärmen är blå (inne i formatera-menyn, typ) så kommer det upp "Hittar ingen hårddisk - kontrollera att den är ansluten blabla" vilket den redan är. Detta har hänt förut men inte när jag ser hårddisken i Boot Menu som berättar att hårddisken är ansluten.

Hur ska jag göra? :-O

Tack för hjälpen på förhand!
Föregående tråd
Nästa tråd

3 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 3 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..