×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Försvunnet utrymme! hjälp!

Postat av Havoc_ den 10 Augusti 2007, 15:50
5 kommentarer · 24 träffar
Det är såhär, att jag köpte en ny dator igårm hdd;en ska vara på 160gb och jag är helt medveten om att det är ju inte hela sannignen så det står att den är på 141... + det går bort ltie till operativsystem eller nåt,.. i vilket fall så kanske jag hade ~130 från början? kollade ej riktigt..

jag installerade ett spel som tog 6,5 gb.. det började strula så jag stoppa i skivan och valde att "reparera" spelet...därefter verkar det som spelet tar ~15gb eller mer! om man kollar mappen tar det 6,5gb..men om man kollar hdd utrymmet har det tagit ca 15... hur är detta möjligt och hur gör jag för att få tilbaka utrymmet?

tackar för svar!


jag har vista...
Föregående tråd
Nästa tråd

5 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 5 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..