×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Avaktiverad skärm

Postat av jyyyyrgen den 23 November 2013, 11:54
2 kommentarer · 311 träffar
Jaa tjaa!

Jag tänkte att jag skulle vara lite påhittig att koppla in min skoldator till min TV skärm eftersom att jag inte har rätt adapter till mitt grafikkort som jag köpte ganska nyligen.
Men jag hittade inte problemet till varför den inte ville anslutas så jag var dum nog och skulle avaktivera skärmen men rätt som det var så avaktiverade jag fel skärm, alltså skärmen till laptopen och nu vill inte skärmen fungera även om jag kopplade ur den och ändrade tillbaka inställningarna i felsäkert läge.

Är det någon som vet mer än jag som vet hur jag ska få tillbaka min skärmbild på laptopen?
Det fungerar att starta den men så fort jag kommer in i det läget där jag ska skriva in mitt lösenord så slocknar skärmen :)
Föregående tråd
Nästa tråd

2 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 2 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..