×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Dator fastnar i uppstart

Postat av vinzy den 15 December 2011, 18:06
15 kommentarer · 227 träffar
Tjena, köpte en ny dator för bara en månad sen. Har haft lite problem med bland annat mitt grafikkort som inte riktigt fungerar. Men nu har det hänt någonting konstigt, när jag startar datorn får jag något felmeddelande och sen står skärmen svart i 30 sekunder med "A3" nere i vänstra hörnet, efter det står det "A4" på samma ställe i ungefär 2 minuter till och efter det går den igång som vanligt.


La upp en tråd på SC men fick inte någon vidare respons så om någon vänlig själ här på fragbite har någon aning om vad det kan vara så skulle det uppskattas något enormt.


MSI h67ma-e45

Intel i5 2320 3.00 GHz

GTX 560 Ti 900mhz

Minne: 8gb

Nättagg 400w (För tillfället)
Föregående tråd
Nästa tråd

15 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 15 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..