×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Micken på windows 7

Postat av mixxxer den 19 Maj 2011, 17:58
5 kommentarer · 124 träffar
Tjena. Skaffat ny dator och kör nu w7 efter att varit en trogen xp användare. Nu är de så här att när jag sitter i skype och snackar så hör folket jag snackar med mitt dator ljud. Alltså om jag lyssnar på musik, ser nån film, spelar spel etc. så hör dom de ljudet.


Eftersom jag är sån ovan w7 användare så har jag ingen aning hur man får bort de. Antar att de är nåt med mikrofon ingången eller nåt, men har ingen aning vart man hittar saker på w7. Vore väldigt tacksam om nån snäll själ kunde hjälpa mig med detta!


Är de mkt att skriva ner så kan ni ju alltid prt screena era inställningar och ladda upp.


Trevlig helg på er!

edit. Innan nån säger de så har jag hörlurar. Ingen rundgång från nå högtalare här inte.
Föregående tråd
Nästa tråd

5 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 5 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..