Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
Något gick fel.
Logga in med Facebook
  • Facebook
  • Google

Forumtråd

Anslut med Facebook
Anslut med Faceit

Eller

Du behöver komma åt epostadressen för att bekräfta din registrering
Genom att kryssa i rutan accepterar du Fragbites användaravtal samt Fragbites Regler och förbinder dig att följa dessa samt hålla dig uppdaterad om evenutella förändringar.
Laddar hyperadvancerade autentiseringsmekanismer...
Kommer inom en inte allt för snar framtid.
Kommer förhoppningsvis innan du vet ordet av.
Fragbite Masters will be back
1

Photoshop tips

Postat av marre023 den 20 Juli 2015, 00:39
6 kommentarer · 418 träffar
Har gjort streamoverlays i ett år till och från och har börjat nu igen. Känner dock att jag har fastnat i samma spår och har svårt att komma på nåt nytt. Så jag behöver motivation helt enkelt (gärna i form av en guide då jag inte är superbra på photoshop). Så guider eller länkar på snygga overlays som man kan ha som motivation mottages med stor tacksamhet!

6 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 6 kommentarer

Skriv en kommentar