×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Gym

Postat av ZoNIe- den 19 Januari 2011, 19:29
19 kommentarer · 169 träffar
Ja det här är en till gymtråd som alla andra gymtrådar, men min polare behöver hjälp och tips från er...


Han känner att han kört fast med sin träning och behöver nya tips på saker han kan göra för att komma igång och få motivation igen. Han vill absolut inte käka bola eller något sånt utan han vill ha tips på hur han kan få större muskler, styrka och många brudar.


Han är 1.84 lång och väger 65 kg och han lider av någon sorts anorexia som ni kan se på bilden. Är proteintillskott en bra idé måntro?


Bild just nu:


http://www.metrobloggen.se/Use rFiles/18.54833/Image/dubbelbi ccpose.JPG


Varma hälsningar från mig och min polare Twinsen/Glenn/Alex Führ
Föregående tråd
Nästa tråd

19 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 19 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..