×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Top Gear Road Tour

Postat av ejt^ den 5 Augusti 2010, 19:46
5 kommentarer · 224 träffar
Tjena alla fbare,


Jag fick av min flickvän i present att få åka 7-8st sportbilar igenom Stockholm, upplevelse paketet som heter "Top Gear Road Tour" från Liveit.se ( http://www.liveit.se/upplevels er/190396 /).


Nu undrar jag om någon här på Fragbite har köpt/fått samma "upplevelse" och kan berätta lite om hur det fungerar i detalj, är mest intresserad av hur man får köra.


Måste man följa efter "ledaren" hela tiden eller får man en karta över vart man ska åka?
Och såklart, hur fort får man köra upp i? Är det en viss gräns eller tills bilen inte orkar mer?


Hörde att i ett liknande paket får man skriva på ett kontrakt som säger att man själv får betala höghastighetsböter och så vidare.


Tacksam för svar :).
Föregående tråd
Nästa tråd

5 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar