×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Tandskydd

Postat av FuzzyFrac den 18 Mars 2015, 21:24
11 kommentarer · 764 träffar
Tja fraggotts, jag har börjat boxning för att nita en ful kaxig jävel på skolan så jag håller på att träna upp mig för att kunna kroka aset riktigt ordentligt på skolavslutningen. Om ni undrar vad han gjort får ställa en fråga i kommentarerna så svarar jag gärna.

Nog om det. Jag har precis fått mitt tandskydd för jag har även tänkt satsa på denna sport. Jag har tänkt att jag ska skriva något så sjukt provocerande att jag näst intill blir utvisad. Så jag behöver ju en penna jag kan skriva på skyddet med. Vet ni någon bra penna? Jag vill inte ha något jävla dagis trams penna såsom blyerts eller tusch. Jag vill inte heller ha någon som kommer direkt ifrån Fukushima som kommer fräta sönder tandköttet på mig jag vill helt enkelt ha en penna som är vattenfast och i en klar färg. Tack på förhud.
-peace

11 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar