×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Warhammer hjälp, BELÖNING!

Postat av mf_ den 22 September 2008, 19:00
10 kommentarer · 44 träffar
Hejsan.
Dator 1: Ingenting händer när jag stoppar i skivorna, inte ens när jag gör som det står i manualen (gå in i kör skriv D:\\\\setup.ex e eller liknande)
Dator 2: Fungerar till första skivan är klar, sen kommer det upp sätt i skiva 2, gör det och då händer ingenting. provar göra om det,men då måste jag installera om disk1 igen..


problemet är alltså att jag inte kan installera spelet på någon av mina datorer, den som kan hjälpa mig över msn eller vad som helst får en hemlig belöning.

Warhammer Online, Bra spel?

28 personer har röstat
Föregående tråd
Nästa tråd

10 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 10 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..