×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

De nya champsen, vad ska man köpa?

Postat av Blastox den 31 Januari 2013, 01:14
23 kommentarer · 434 träffar
Som texten lyder, jag har svårt att välja mellan de nya champsen, Det verkar som att Riot bara har gjort de nyare gubbarna mer komplicerade och jobbiga.


jag har inte ens haft lusten att testa de nya gubbarna så jag har utgått från andras åsikter.


Just nu så funderar ja på att lägga ned 6300ip på en utav dessa.


Fizz.
Riven.
Syndra.
Diana.
Jayce.
Ahri.


Eller Pantheon och lite extra troll runor kanske.


vet att champsen varierar mellan bruisers och ap carrys men jag är inte mycket för ranked games, kör mest bara normals, som en casual LoL spelare, sist så köpte jag Cassio och kan nog säga att jag blev rätt så besviken, säkert för att ja spelar henne helt fel då kanske.


Men anyways, kan ni komma med tips ur listan om vilken jag borde välja? Hört att Diana blivit ultra nerfad men ja håller ju inte så värst stor koll..


Tack på förhand! :D

vilken LoL champ borde man satsa på?

69 personer har röstat
Föregående tråd

23 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar