Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
Något gick fel.
Logga in med Facebook
  • Facebook
  • Google

Forumtråd

Anslut med Facebook
Anslut med Faceit

Eller

Du behöver komma åt epostadressen för att bekräfta din registrering
Genom att kryssa i rutan accepterar du Fragbites användaravtal samt Fragbites Regler och förbinder dig att följa dessa samt hålla dig uppdaterad om evenutella förändringar.
Laddar hyperadvancerade autentiseringsmekanismer...
Kommer inom en inte allt för snar framtid.
Kommer förhoppningsvis innan du vet ordet av.
Fragbite Masters will be back
1

HoN.Låg mmr, hjälp !

Postat av alskov den 19 Februari 2011, 19:56
27 kommentarer · 500 träffar
Hejsan !
Jag spelar rätt så myckket HoN nu för tiden. När jag började så spelade jag oserriöst på matchmaking och åkte ner rätt så rejält i mmr. Nu när jag spelar kommer jag bara med noobs som inte kan lyssna eller spela i huvudtaget. Så jag undrar om någon vill hjälpa mig att komma upp i mmr ligger på 1126 nu, är ni 3-4 pers som lirar kan ni väll invita mig om ni har lust. Skype/vent är tillgängligt.
Föregående tråd
Nästa tråd

27 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 27 kommentarer

Skriv en kommentar