×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Google chrome konstigt!

Postat av knivadlol den 19 Februari 2011, 16:51
11 kommentarer · 548 träffar
Hallå alla chrome älskare!


Har ett problem fick ett grönt sträck i mitten av skärmen på olika sorters stream sidor för ett tag sedan på alla webbläsare jag hade. Testade då att avinstallera alla mina webbläsare för att se om sträcket skulle försvinna. Till min stora förvåning försvann sträcket på alla webbläsare utom CHROME!


Såhär ser det ut,


http://data.fuskbugg.se/skalma n02/_youtube%20cp.JPG


Vill helst fortsätta använda chrome för jag tycker att den går mycket snabbare och stabilare än alla andra webbläsare som jag har prövat tidigare.


Så om någon vet ifall det är någon inställning som man råkat ändra eller ifall man kan ladda ner någon plugin som fixar det så vore det toppen!


mvh
Knivadlol

11 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 11 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..