×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

stickningar i hjärtat

Postat av lostinalaska den 31 Januari 2011, 18:57
27 kommentarer · 1 630 träffar
Tja fragbite! Hoppas på att få lite seriösa svar ifrån er här nu:)


Det ligger till såhär, jag var på min idrott förut idag, jag & killarna värmde upp med lite basket och fotboll. Efter ca 10min var min puls väldigt hög & det stickte till i hjärtat, började göra ont när jag andades/hostade etc.


Det försvann efter någon timme, sen gjorde jag en hastig rörelse, det kom tillbaks igen, sedan försvann det.


så nu till frågan; Vad är detta för något,är det farlig? Har du själv haft liknande upplevelser? Vad har isåfall doktorn sagt till dig om du uppsökt en?
Föregående tråd
Nästa tråd

27 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 27 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..