×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Dygnar! Du med?

Postat av kreatop den 8 Januari 2011, 08:09
25 kommentarer · 185 träffar
Någon mer än jag som dygnar?


Varför dygnar du? Vad gör du?


Själv lyssnar jag på musik, tankar musik/film/serier. Glor även lite på HIMYM. Pallar inte lira wow ( försöker att sälja kontot = ingen idé / ork/motivation att spela). Pluggar lite smått med, till och från.
Släktkalas vid 14:00, JIppie, lär vara pigg..


Brukar inte dygna men detta var väl behövligt då jag har förstört mitt dygn totalt under jullovet. Men nu bestämde jag mig för att komma in i rätt dygnsrytm igen till skolan.
Kan bara tänka mig hur skönt det blir att sova ikväll vid normal tid för en gång skull, 22:00 - 23:00 =). Sedan är det bara att hålla dem tiderna lovet ut.
Föregående tråd
Nästa tråd

25 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 25 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..