×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Laserdome i STHLM

Postat av Snarkoman den 9 Oktober 2010, 16:53
19 kommentarer · 304 träffar
Hej!


Igårkväll så var jag och tre kompisar och testade på "Laserdome" Notera att det var två killar i kassan. Vi körde ungefär varannan match och till slut så kom en av killarna från kassan och skulle laga ett vapen.


Då fråga ena min kompis, låt oss säga att han heter S


S: Vad har hänt?


Tjocke kassören: Vad ser det ut som?


Vi tänkte inte mer på det, sedan skämtade "S" till det och frågade då vem av de 2 som var bäst på "Laserdome"


Då säger den andra kassörskan: Din Mamma


S: Va? jag frågade mellan er 2.


Andra kassörskan: Ja, din mamma.


För att skapa en diskussion, har du varit på Laserdome i Stockholm och uppfattat personalen som otrevlig? vi var trevliga men blev behandlade som fyra skitar där.
Föregående tråd

19 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 19 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..