×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

2 st SD 'anhängare' knivhuggna

Postat av ajdemajdeklajde den 24 September 2010, 16:16
121 kommentarer · 162 träffar
http://www.gp.se/nyheter/goteb org/1.453977-knivoverfall-kan- ha-politiskt-motiv


http://politisktinkorrekt.info /2010/09/21/man-knivskuren-mis stogs-for-sverigedemokrat


Vad jag vet har sosseblaskan aftonbladet inte skrivit någonting om detta, rätta mig gärna om jag har fel..


Sympatiserar inte med Sverigedemokraterna helt och hållet men att 2 st ska bli nerhuggna pga att det röstar/tros rösta på ett av Sveriges största partier just nu är skandal.


Hade garanterat blivit ett jävla liv om det va någon från ett annat parti som blev utsatt, tex Federly har det varit ett jävla liv om på sosseblaskan.


Diskutera: 'Varför sker/Ska detta ske' i ett land som Sverige där vi alla har rösträtt och rätt att rösta vad de vill?


Alla kommentarer om att SD är ett rasistiskt parti och att det bara är lågutbildade rasister som röstar på det kan ni skippa.
Föregående tråd
Nästa tråd

121 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 121 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..