×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Förjävlig dag

Postat av squad1g den 27 Augusti 2010, 07:23
20 kommentarer · 178 träffar
Bara min dag som kommer bli förjävlig? Jag somnade ca 03.00 och vaknade 06.00 .. Sjukt alltså, ska till skolan om 15 minuter och ta bussen till stan sen ta en buss därifrån till skolan, och här sitter jag.. trött som FAN, orkar inte äta heller. Vi ska göra någon jävla "samarbets-övning" på skolan idag, samt massa annat skit..

Är också förkyld,


Aja, det var allt ni fick från mig. Vad hade ni gjort om ni var jag?


Tack på förhand, får ursäkta stavningen lite..


EDIT för dom som ville.

Äntligen fredag, somsagt.. var ju det imorse också men jag vaknade lite på fel sida och var riktigt jävla trött :) Allt gick bra, har ingenting att klaga på igentligen nu när jag läst igenom era kommentarer, ha det bra :)
Föregående tråd
Nästa tråd

20 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 20 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..