×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Hoffmaestro Peace and Love 2010

Postat av MrPuto den 7 Juli 2010, 01:45
19 kommentarer · 325 träffar
Såg Hoffmaestro live för första gången och tyckte de var riktigt bra.


Men eftersom jag var nykter när de spelade (15.00) Och alla skulle springa åt samma håll och sedan byta rikting så blev jag skrajj som fan. Hade vrickat foten dagen innan så fick hoppa på ett ben, men det gick fint efter lite tröjdragningar och dylikt :) Dock så såg jag MÅNGA som ramlade och började gråta.


Då slog tanken mig, var det någon som vet någon som bröt benet eller något i den stilen? Fick höra av en kompis som var där att en tjej bröt benet, men är nu intresserad att höra era stories.

Är Hoffmaestro bra?

51 personer har röstat

19 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 19 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..