×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Moped - hjälp!

Postat av IDGAF den 22 Juni 2010, 14:54
33 kommentarer · 546 träffar
Tja!


Vet att detta inte är ett forum för mopedfrågor, men eftersom att moppenet (numera garagego.com) inte är i funktion för att göra trådar på atm, så tänkte jag att jag kunde köra frågan här istället, frågan lyder:


moppen gick som ett jävla ljus igår, sen helt plötsligt så börjar den hacka fram och jag kommer inte över 30, den typ hackar, kör 1 meter felfritt sen hackar den, sen om och om igen, har ni någon aning om vad det kan vara? är ganska okunnig om mopeder, kan det vara något med oljan? att den behövs fyllas på?


uppskattas, ty!

33 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 33 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..