×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

nya äventyr

Postat av ARiGATOUU den 14 Juni 2010, 22:09
8 kommentarer · 86 träffar
Tjeo alla.


Tog studenten nu i fredags, och börjar undra vad man ska hitta på efter sommarjobbet som slutar i augusti? Någonting som inte är att börja jobba på randomskitjobb @ hemkommunen, plugga vidare på universitet eller bara sitta hemma och chilla.


Jag gillar sol, fest och utmaning. Funderat på att flytta till australien i 6-12 månader och jobba, utbilda mig till bartender utomlands eller bara flytta till något trevligt, varmt land. TIPS liknande dessa uppskattas. Gärna utförligt ifall ni gjort någon liknande resa.


Tack på förhand.

8 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 8 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..