×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

kosttillskott ok att blanda?

Postat av slazter den 11 April 2010, 21:42
6 kommentarer · 338 träffar
hallå :)


har tränat nu aktivt på gym i ett par månader och har bestämt mig för att börja använda lite kostillskott för att hjälpa min träning lite. har tänkt köpa http://www.gymgrossisten.com/1 /sv/artiklar/prestationshojare /kreatin/creatine-monohydrate- 500-g


http://www.gymgrossisten.com/1 /sv/artiklar/gaspari-superpump -250-800-g-blue-raspberry


och


http://www.gymgrossisten.com/1 /sv/artiklar/whey-80-1-kg-chok lad


dock vet jag inte om jag borde satsa på whey-80 eller whey 100, och är det ok att ta super pump 250 och kreatin samtidigt före träningen? eller ska man välja antigen eller. samt så står det på kreatin paketet att man skall undvika koffein meddans man använder kreatin så hur ska jag göra?


förövrigt är jag 177 lång, 72kg och 17år gammal :)
Föregående tråd

6 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 6 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..