×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Bara jag som deppar?

Postat av loco1 den 29 Mars 2010, 18:31
112 kommentarer · 204 träffar
Deppar varje dag, vet ej varför, det är för man går i skolan allt känns bara så sjukt segt och tråkigt. Har aldrig haft något problem med skolan men fan vad livet är segt.


På helgerna strular man med nån random brud, sen dom andra dagarna så går man i skolan, varit så ett tag nu, det är så depp att jag bara vill lipa nu, förstår inte vad jag håller på med, allt känns så segt.


Ska inte säga att jag är den best looking-killen på hela jorden, men ser ganska bra ut, har bra utsida, har en charm på högnivå. Men ändå får dessa folk med silver byxor och tupac tröjor tjejerna ändå, jag får bara massa strul.


Är det så att tjejerna tycker synd om dom eller vad är det för frågan om !
Föregående tråd
Nästa tråd

112 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 112 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..