×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Hjälp med mina ikoner

Postat av SpritemooN den 10 Mars 2010, 19:48
5 kommentarer · 113 träffar
Jo det är såhär att för några veckor sedan så hände det en liten sak som har strulat till det rätt mycket för mig.


Saken var den att jag fick någon fil av en kompis, en bild som spelades up, vet inte vad det kallas heller :P jag försökte öppna den med Vlc - playern och då så ändrades helt plötsligt alla ikoner på startmenyn och skrivbordet till Vlc ikoner, så när jag trycker på något så försöker den öppna det med vlc .


jag har gjort så att jag väljer att öppna programmen med programmet som det ska vara, Tex jag öppnar steam med steam. fast då ändras alla ikoner till steam.


så nu vill jag gärna veta hur man fixar det, och om inte ni kan.. vem kan då? ;)




/johan

5 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 5 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..