Stör mig något så enormt på hur hon uttalar 'Offline' i Spotify reklamen angående Spotify Offline med Spotify Premium.
"Visste du att du nu kan använda Spotify OFFLAJJN på datorn? eller nåt liknande. Försöker memorera vad hon säger men det enda som fastnar, och ekar i huvudet på mig är ordet "OFFLAJJN"
RAAAAAAEEEEEEGGGGGGGGG
Någo n annan som stör sig på det?
Tänker tillbaka på gamla Spotify reklamer och kommer på att tänka på två andra reklamer.
Den ena är nån svensk tjej som pratar om något (Har glömt bort vad) och efter en mening kommer världens snörvel. >____<
Andra är reklamen för Kamera, med en överdrivet mörk och raspig röst. Minns inte vad Kamera var för något, eller om reklamen var på svenska eller engelska. Det enda jag minns är rösten.
Dont rage if you dont know how to rage when you rage.
edit: Svenskifiera "offline" så blire offlajn liknande. Jag själv säger "offlajn" om jag snackar svengelska i vent eller dylikt.