×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Låsa in en tjej o en kille i en källare!

Postat av kalle_anka_ den 9 Januari 2010, 16:43
96 kommentarer · 352 träffar
Hej,


Det är så att jag har alltid undrat vad som händer om man låser in en random tjej och en random kille i en källare och ger dem mat å allt. De ska leva i samma rum och dessa personerna känner INTE varann från början.


Båda har partner redan. Tror ni att dessa kommer att ha sex med varann förr eller senare? Och hur länge kan de hålla sig utan att ha sex med varann tror ni?




Dessa båda har ju partner redan egentligen.


Men det skulle vara kul med såna här projekt där man fängslar in 2 pers i samma rum och får se hur dessa kommer att leva ihop sen.


Lite som big brother och paradise hotel, fast i mindre version. Jag är väldigt intresserad av psykologi och liknande så det hade varit nice med såna här projekt.


Vad tror ni om det här projektet? Beter sig människan annorlunda i fångenskap eller ej?
Föregående tråd
Nästa tråd

96 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 96 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..