×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Läskig farao

Postat av V!GG3 den 16 December 2009, 17:09
121 kommentarer · 304 träffar
Hej, för 2 dagar sedan så kom min syrra hem från Egypten och hon hade med sig en liten pyramid och en farao-staty.


Har inte kunnat sova riktigt på 2 dagar pga att det känns som nån står i mitt rum. senast inatt vaknade jag av att det såg ut som det stod nån och kollade på mig jag tände men inget va förstås där.. funderar på att rigga upp min webbkamera på natten eller nått.

Det känns som att denna faraostatyn har nått med det att göra..


kan ta bilder senare.


Edit kommer kanske. ses.


Bild: http://www.ladda-upp.com/bilde r/27927/farao



inatt när jag skulle sova tände jag min lampa och gick till toan. när jag kom tillbaka va lampan släckt.. mer än det så har inget hänt.


Update om nått händer.


http://www.ladda-upp.com/bilde r/27996/skugga


Vetifan vad det där är men ser ut som en skugga..

Min farsa är tjockare än så det är inte han iaf.

update senare.

121 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 121 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..