×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Halvskrajj

Postat av Zainco den 2 Oktober 2009, 04:55
4 kommentarer · 123 träffar
Hej, Såg precis natt versionen av ''Montel show'' på 3:an och där var det med någon ''Psykisk'' ; eller hur fan det stavas, kärring iaf.


Men iaf :) Sen var det en som ställde en fråga till henne angående att hon trodde hon hadde någon i sig eftersom ibland blev det så att hon bara ''frös'' till is och inte kunde röra sig och inte prata även att hon försökte så gott som möjligt, Tantan (Från montel) Sa då ''Du borde uppsöka läkare för det du har är inte en ande i dig det är en sjukdom som kallas för *******''.


Och nu till det läskiga, exakt samma sak har hänt mig ett antal gånger att jag har ''Frusit till is'' Och jag vill bara veta ifall någon vet vad detta heter för jag kommer inte ihåg och vill gärna läsa lite om det,



Ursäkta för stavfel :)

Tacksam för serriösa svar.

4 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 4 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..