×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Snart 2 år sedan.

Postat av Freddheh den 22 September 2009, 15:49
21 kommentarer · 2 121 träffar
Hej Fragbite.
Den 16:e September dog min 15 åriga bästis Niklas Lindmark. Han blev indragen i en bil som kördes av en rattfull. Efter 2 minuter så körde han av vägen och volta. Niklas avled.
2 månader efter det, den 3:e November dog min andra nära polare, Tom Rånes. han var då 16 år när han fick en "propp" i halsen, kallad Struplocks inflamation, han låg och kvävdes i 40 minuter på köksgolvet, brevid sin lillebror och farsa. (Det tog 40 min för ambulansen att komma).

Det är över 2 år sedan Niklas dog, snart 2 år sedan Tom dog. Min fråga till er, vad kan jag göra för att 'hylla' dom på något vis? Jag tänker på dom varje dag och på allt kul vi har gjort. Ge mig tips å råd!
Niklas Lindmarks minnes sida:
www.NiklasLindmark.2u.se
Tom Rånes minnes-video:
http://www.youtube.com/watch?v =kMNGoGJ3Ncs

Ids inte skriva så mycket, mer än att jag saknar dom mer och mer för varje dag som går.

Förjävligt när polare dör?

55 personer har röstat
Föregående tråd

21 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 21 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..