Hej fragbite!
Har tråkigt och tänkte att jag kunde spela lite Zynga Live Poker på min iPhone. Men när jag startade det gick det 10 sekunder (stannade på start skärmen) sedan stängdes det av. Jag har startat om telefonen, installerat om programmet och ställt mig intil den trådlösa routern (ifall att min signal var för låg) men inget har fungerat. Vet ni något sätt som kan få det att fungera igen? Tacksam till den som kan lösa detta!
Ät rätt och spring, ut med dig nu!
förvänta dig inte å bli av med den denna sommarn iaf, tipsen jag kan ge dig är att träna hårt och håll koll på ditt kaloriintag
#5 Kan bli riktigt tufft. jag vet
#0 Tagga ner på kalorierna, träna och lev livet utan massa snabbmat.
Han var inte 'fet' någonstans, jävla tratt. Vad är du för en zyzzfanboi som exemplifierar dig själv som "ripped to shreds" på internet.. Oskön.
#0 Klart du lyckas framhäva ditt sexpack fram till sommaren utan problem. Håll dig borta från biran bara :)
Har du "Bulkat" upp dig?
Herregud, du är fortfarande smal.
Ät och träna mer enligt min åsikt, och deffa inte nu.
#10 Du skulle sett hur jag såg ut förut..
Det. Var. vidrigt.
Okej.
Well, ifall du vill deffa ner dig bör du läsa guiden
http://www.kolozzeum.com/koloz zeum/showthread.php?t=26881
Börja räkna dina kalorier.
Uppskattar 2-3kg till magrutor, 4-5 ca.
5-7kg till "rippad look"
Ligg 500kcal minus, mycket protein.
Skynda långsamt, så blir det bättre resultat! :)
GL!
Skrivet med min iPhone
pffffft
äckliga hunge
#27 jag vart icke seriös
#27 Det är nog väldigt vanligt det där! :)
Skynda långsamt menar jag med, att deffa inte för fort.
Deffa långsamt, men endå seriöst. Så får du ett så jäkla mycket bättre resultat! :-)
När det gäller kosten äter jag en smoothie innehållande 3 ägg, frysta jordgubbar och lite mjölk. Och inga kolhydrater över huvud taget!
Lycka till! :)
Skrivet med min iPhone
Vad för träning dvs?:(
Skrivet med min Android-mobil
Ligg på energiunderskott, styrketräna tungt, konditionsträna ev. de dagar du inte styrketränar. Högt proteinintag.