×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

X-actival/octival? ngt sånt

Postat av LLGE den 19 Augusti 2009, 23:53
2 kommentarer · 54 träffar
Hejsan leter efter ett läkemedel som heter X-actival/X-octival lr ngt liknande :/

var bland de sista sidorna i kvällsposten häromdagen tror det var den 18 kan varit den 17e. Var en liten artikel om det där en person testat det och var väldigt nöjd med resultatet.

det medlet gjorde var att höja energi eller lusten typ. (inte sexuellt som jag förstog det iaf) utan gav en större lust till att hitta på saker osv osv. och med tanke på att det har blivit så mer och mer på de senare åren så tänkte jag göra ett försök.

så om ngn har kvar tidningen eller vet vad jag pratar om så skriv gärna :/ var inne på kvällspostens hemsida men lyckades inte hitta artiklen där :/

tack på förhand! (och namnet kan vara helt fel det enda jag kommer ihåg är "X-" )

2 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 2 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..