×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Kroppen, hjälp!

Postat av ubernoob den 7 Juli 2009, 23:41
16 kommentarer · 183 träffar
Tjo!

Min kropp börjar bli helt cp. För det första går jag ner i vikt och mina armar och ben är smala som pinnar. :S
Spelar fotboll till vardagen och gymmar då och då, käkar även som en häst :) Jo nu så har min mage blivit som en ballong, den är stenhård och så :/.

Och efter jag käkat så blir jag hungrig efter någon halv timme igen. Har gått till läkaren och tagit avföringsprov då man kan hitta maskägg för eventuell "binnikemask" som jag trodde jag hade. Men de hade itne hittat några ägg, är det så att den kanske kan leva i magen även om man inte sett ngt på avföringsprovet?

Behöver hjälp, eventuellt vad kan annars vara fel på mig? Ständig hunger och magen, gud ser gravid ut. :S

Tacksam för hjälp :)
Over 'n out!
Föregående tråd
Nästa tråd

16 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 16 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..