×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

BDB ragg?

Postat av Chris Crocker den 20 Maj 2009, 19:24
63 kommentarer · 190 träffar
Har hittat en snygg tjej som bor i min stad på bdb. Vart lite intresserad och jag undrar hur jag ska komma i kontakt med henne? Skulle vilja ha hennes msn.

Känner mig som värsta peddot om jag ska kommentera hennes bilder eftersom jag är 2 år äldre :). vet att det är lite men men..

Tänkte bara skicka ett meddelande, typ såhär: Tja!:D hur e läget? msn? :)

Men nu när jag tänker efter så känns det lite för uppenbart att jag raggar om jag frågar efter msn på dirren, lr? :D

Har inte heller ngn vidare lust att börja chatta med henne via bdb för ingen av oss är bdb nörd typ.. :)) (jag är typ aldrig inne)

Så vad ska jag skriva till henne? Har ni några tips för att få henne på fall? :)

Puss & kram, Ses på stan!
Föregående tråd

63 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 63 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..