×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Gillar en tjej! TITTA HIT! [HJÄLP]

Postat av JordenRunt den 2 April 2009, 01:16
59 kommentarer · 169 träffar
Hej kära fragbiteare!

Det är så att jag efter en dröm blivit kär i en tjej. Hon går i min spanska klass åk9. Jag har lektion med henne tre gånger i veckan. Och det är så att jag är ju inte helt 100 på att hon gillar mig. Så jag vill ju starta och börja smsa med henne eller något. Och grejen är att jag vill inte gå till henne och säga: får jag ditt mobilnummer? Men jag har hennes kompis nummer, men det känns pinsamt att fråga om jag kan få hennes kompis nummer typ.

Så min fråga är att hur tycker ni jag borde få tag på hennes nummer och hur ska jag ragga. Tro mig jag är sämst på att ragga. Och tips vore fettnice ;)
Föregående tråd
Nästa tråd

59 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 59 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..