×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Tjejproblem

Postat av simontyp den 12 Januari 2009, 07:36
47 kommentarer · 73 träffar
Tjaoo FB :)

Satt och tänkte på en sak min polare sa för några veckor sen.

Allting börja med att jag hade på G med en tjej som bor liiite för långt ifrån mig kanske ;p Men det tänkte inte jag på, det var bara kärlek som åkte runt i mitt huvud :) Vi snacka väl i 2 månader och sen tröttnade jag typ, vet inte riktigt men det kändes inte riktigt längre.
Jag berättade för henne om det och hon blev väl en aning sur.

Samtidigt så hade hon minst 2-3 av mina polare på sin msn och hon " flörta " med allihop.
En av dom hon snackar med är väl en av mina bästa vänner eller var, vi är vänner fortfarande men kanske inte " bästa "
Men iaf. Nu är dom 2 på g :S Och det tyckte jag var lite fult gjort av min polare. Så jag pratade med han och då sa han så här

" 2008-12-03 17:30:25 - Kiiimm ;D kom då säger: men ofta liksom du har Ensam rätt på brudarna "

Och jag tänkte, om jag nu har hittat en tjej, så BÖR jag väl ha " ensamrätt " över den tjejen.
Nu vet jag att jag har lämnat henne men har inte jag lite rätt ändå ? Hittar jag en tjej så har väl jag " ensamrätt " över henne. eller har jag fel ?
Vem av oss har fel ? Jag eller Polaren ?

Vem har fel ?

161 personer har röstat

47 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 47 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..