×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

TV helt efter....

Postat av LufseN den 25 December 2008, 17:36
5 kommentarer · 65 träffar
Tja! vi har en 42" full HD tv. allt e helt perfekt när man kollar film och så. skarp bild och allt. men när man kopplar in en konsol så blire helt konstigt. allt blir helt efter. tex gta som exempel. när man svänger så reagerar den mkt senare. spelar ngen roll vilken konsol det är. testat xbox 360, ps3, ps2 och wii. allt e helt efter. alltså reaktionstiden är helt sen.

vi har naturligtvis testat på två av våra andra tv apparater som är "vanliga tjocka". där funkar det helt utmärkt. vad kan felet vara och hur gör man för att rätta till det.

skulle vara otroligt tacksam för hjälp.
Föregående tråd
Nästa tråd

5 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 5 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..