×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Änu ett tjej drama!

Postat av hejbob den 23 December 2008, 21:09
58 kommentarer · 624 träffar
Tja!
Har ett problem med min theh jag vart tillsammans med i snart 3 år.
Hade sex med en annan tjej och hon vet allt och hon är skit sur och vill bryta upp.
Men jag älskar henne och otroheten var ju bara en fykle grej XD Dålig ursäkt men vafan jag hade inte gjort det om jag var nykter.
Vi skulle förlova oss nu efter jul. vill verkligen fotsätta vårt förhållande.
Hon älskar´mig så sjukt jävla mkt och har typ lipat varige dag i mitt öra. Hon vill inte göra slut men känner att det inte kommer fiunka om hon inte litar på mig. Vad ska jag göra för att hon ska kunna börja lite på mig? Ska jag köpa förlovningsringar till oss och fråga om hon vill förlova sig. Det är vell ett ganska stort tecken på att jag verkligen älskar henne?

Sry för stavning men det är fan kolsvart här inne och har inget ysa på t bordet. har 40 grader feber med så jag kan knappt tönka

Är fylla en uräskt?

151 personer har röstat
Föregående tråd
Nästa tråd

58 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 58 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..