×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Gåta 14

Postat av uc-eRkO den 18 Oktober 2003, 01:22
36 kommentarer · 55 träffar
det var en gång en Man i 20års åldern som älskade att åka alla möjliga sorters fordon. en dag kom hanns tvillingbror ut från huset brevid och frågade om Mannen ville köra den nya bilen som broderns son hade byggt.
Mannen tackade naturligtvis ja och satte sig i bilen. när han hade kört en bit stannade bilen plöttsligt han öppnade motorhuven för att kolla vad som var fel. ingenting saknades eller var på någotsett fel och efter en kort stund kom mannen på varför bilen hade stannat.

Vad var felet?
Föregående tråd
Nästa tråd

36 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 36 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..