×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Träna

Postat av MillNe den 6 November 2008, 19:11
14 kommentarer · 73 träffar
Hej kära kamrater, Jag har haft mkt i skolan och körkortet nu det sista så har varken haft orket eller viljan till att träna.

Nu när jag tänkte komma igång igen med min regelbundna träning eller vad man ska kalla det så slog det mig att jag vet inte vad jag ska göra för konditionsträning. På sommaren springer jag för det mesta men nu när jag gav mig ut för nån timme sen var det helt enkelt för kallt för att orka. Går även på gymmet men där får jag knappast någon kondition av att lyfta skrot ;p

Så nu vänder jag mig till er!, Vad gör man för konditionsträning på vintern? Ska in i lumpen till sommaren så vill gärna hålla igång ;p Helst inget dyrt, men tar emot vilka tips somhelst :)

Klagomål på hur det är skrivet undanbes (a)

Tränar du på vintern?

24 personer har röstat
Föregående tråd
Nästa tråd

14 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 14 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..