×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Telefonen ringde.

Postat av Zootarn den 21 September 2008, 05:24
24 kommentarer · 143 träffar
Tjena gubbar!

Jo det är såhär att jag låg och kollade på tv och plötsligt så ringer telefonen och jag får för mig att klockan är väldigt mycket tidigare än vad jag trott. Klockan var då 5 och mina föräldrar sover. Men iaf jag sprang ner och svarade när jag fattade att klockan var 5 men allt jag hörde var att någon som andades, efter upprepande "hallå" så la jag på.

Vem gör såhär tror ni? Kan det varit någon som ringt fel? Jag tycker det är konstigt för ifall någon ringt fel så borde han eller hon iaf svarat på mina hallå. Jag måste erkänna att jag är lite skrajj, man vet ju aldrig vem och varför någon ringde såhär sent, var det för att se efter ifall någon var hemma ?

24 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.

Skriv en kommentar