×
Felmeddelande :( Din CSS har inte laddats som den ska. Testa reloada sidan.
1

Kurrande mage?

Postat av lolhej den 23 Augusti 2008, 19:17
14 kommentarer · 416 träffar
Tja, alltså detta kanske låter otroligt konstigt, men det är så här att min mage har börjat kurra extremt mycket på sistone. Detta har pågot i mer än 1 år. Och jag tycker det är extremt pinsamt att den kanske kurrar mitt under en lektion så man drar till sig uppmärksamhet. Och det gör mig så jävla stressad när man går till skolan, att skämma ut sig då. Kan ju berätta att jag äter frukost sen går jag till skolan. Men någonstans under 10, eller 11 tiden då börjar den som fan. Och jag tycker ju självklart det är extremt jobbigt.
Och man vill ju helst inte att den ska börja kurra mitt under ett prov.

Någon som har ett förslag på vad man kan göra åt detta? Och man vill ju helst inte att magen ska börja kurra då.

Tack för seriösa svar, och tro det eller ej men jag är väll lite skum. Sedan känns det som om det är bara jag som har detta problem.
Föregående tråd
Nästa tråd

14 kommentarer — skriv kommentar

Kommentarerna nedan är skrivna av användare på Fragbite. Fragbite granskar inte sanningshalten i texten och du uppmanas att själv kritiskt granska och bemöta texten. Förutsätt inte att innehållet i texterna är sanning.
Visa 14 kommentarer

Skriv en kommentar

Laddar..